Web Experience - en to sl translation catalogue (10 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Body
sl: Vsebina

en: Submit
sl: Pošlji

en: Content
sl: Vsebine

en: Search
sl: Išči

en: None
sl: Brez

en: Link
sl: Povezava

en: Position
sl: Položaj

en: Profile
sl: Profil

en: Show Title
sl: Prikaži naslov
