Web Experience - en to eu translation catalogue (18 entries)

en: Slideshow
eu: Diapositiben-erakusketa

en: Title
eu: Izenburua

en: Body
eu: Gorputza

en: Submit
eu: Bidali

en: Content
eu: Edukia

en: Search
eu: Bilatu

en: None
eu: Bat ere ez

en: - None -
eu: - Bat ere ez -

en: Link
eu: Esteka

en: Teaser
eu: Laburpena

en: General Settings
eu: Ezarpen orokorrak

en: Position
eu: Kokapena

en: Profile
eu: Profila

en: Rate
eu: Balorazioa

en: Image style
eu: Irudiaren tankera

en: Linked to content
eu: Edukira estekatua

en: Nothing
eu: Ezer

en: Slides
eu: Diapositibak
