Web Experience - en to hr translation catalogue (15 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Body
hr: Sadržaj

en: Submit
hr: Pošalji

en: Content
hr: Sadržaj

en: Search
hr: Pretraga

en: None
hr: Nema

en: - None -
hr: - Niti jedan -

en: Link
hr: Poveznica

en: Teaser
hr: Mamac

en: Media
hr: Mediji

en: Position
hr: Pozicija

en: Profile
hr: Profil

en: Image style
hr: Stil slike

en: Linked to content
hr: Povezano sa sadržajem

en: Nothing
hr: Ništa
