Web Experience - en to lv translation catalogue (21 entries)

en: Slideshow
lv: Slīdrāde

en: Title
lv: Nosaukums

en: Body
lv: Saturs

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Content
lv: Saturs

en: Search
lv: Meklēt

en: None
lv: Nav

en: - None -
lv: - Neviens -

en: Link
lv: Saite

en: Teaser
lv: Ievadteksts

en: Media
lv: Multivide

en: General Settings
lv: Vispārējie uzstādījumi

en: Position
lv: Pozīcija

en: Profile
lv: Profils

en: Caption
lv: Paraksts

en: Plugin settings
lv: Spraudņa iestatījumi

en: Rate
lv: Likme

en: Pager
lv: Šķirklis

en: Image style
lv: Attēla stils

en: Linked to content
lv: Sasaitēts ar saturu

en: Nothing
lv: Nekas
