Web Experience - en to ps translation catalogue (11 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Body
ps: تنه

en: Submit
ps: ولیګه

en: Content
ps: منځپانګه

en: Search
ps: لټون

en: None
ps: هېڅ يو

en: - None -
ps: - هېڅ يو -

en: Link
ps: تړونی

en: Media
ps: رسنۍ

en: Position
ps: ځاى

en: Caption
ps: نوم
