Web Experience - en to de translation catalogue (25 entries)

en: Title
de: Titel

en: Body
de: Textkörper

en: Submit
de: Absenden

en: Content
de: Inhalt

en: Search
de: Suche

en: None
de: Keine

en: - None -
de: - Nicht festgelegt/ausgewählt -

en: Teaser
de: Anrisstext

en: Media
de: Medien

en: General Settings
de: Allgemeine Einstellungen

en: Profile
de: Profil

en: Share
de: Teilen

en: Caption
de: Beschriftung

en: Timeout
de: Zeitüberschreitung

en: Plugin settings
de: Plugin-Einstellungen

en: Pager
de: Seitennavigation

en: Headline
de: Überschrift

en: Highlight
de: Hervorheben

en: Image style
de: Bildstil

en: Missing plugin
de: Fehlendes Plugin

en: Linked to content
de: Verlinkt mit Inhalt

en: Nothing
de: Nichts

en: Auto Play
de: Automatisch starten

en: The Title of the block.
de: Der Titel des Blocks.

en: Transition duration
de: Animationsdauer
