Web Experience - en to el translation catalogue (24 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Body
el: Κυρίως κείμενο

en: Submit
el: Υποβολή

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Taxonomy
el: Ταξινόμηση

en: Search
el: Αναζήτηση

en: None
el: Κανένα

en: - None -
el: - Κανένα -

en: Link
el: Σύνδεσμος

en: none
el: κανένα

en: Icon
el: Εικονίδιο

en: Teaser
el: Περικομμένη μορφή

en: Site
el: Ιστοσελίδα

en: Media
el: Μέσα

en: Position
el: Θέση

en: Profile
el: Προφίλ

en: Caption
el: Λεζάντα

en: Global
el: Καθολικό

en: Rate
el: Συντελεστής

en: Pager
el: Πλοήγηση

en: Highlight
el: Επισήμανση

en: Image style
el: Στυλ εικόνας

en: Linked to content
el: Σύνδεσμος στο περιεχόμενο

en: Nothing
el: Τίποτα
