Web Experience - en to ml translation catalogue (11 entries)

en: Slideshow
ml: സ്ലൈഡ്‌ഷോ

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Body
ml: ഘടന

en: Submit
ml: സമര്‍പ്പിക്കു

en: Content
ml: ഉള്ളടക്കം

en: Taxonomy
ml: വര്‍ഗ്ഗീകരണം

en: Search
ml: തിരയൂ

en: None
ml: ഇല്ല

en: - None -
ml: - ഇല്ല -

en: none
ml: ഒന്നുമില്ല

en: Icon
ml: ഐക്കൺ
