Web Experience - en to sv translation catalogue (20 entries)

en: Slideshow
sv: Bildspel

en: Title
sv: Titel

en: Body
sv: Brödtext

en: Submit
sv: Skicka

en: Content
sv: Innehåll

en: Search
sv: Sök

en: None
sv: Ingen

en: - None -
sv: - Ingen -

en: Link
sv: Länk

en: Teaser
sv: Ingress

en: General Settings
sv: Allmänna Inställningar

en: Profile
sv: Profil

en: Caption
sv: Bildtext

en: Plugin settings
sv: Inställningar för insticksprogram

en: Rate
sv: Betygsätt

en: Pager
sv: Paginerare

en: Headline
sv: Rubrik

en: Image style
sv: Stilmall för bild

en: Linked to content
sv: Länkat till innehåll

en: Nothing
sv: Inget
