Web Experience - en to is translation catalogue (14 entries)

en: Slideshow
is: Skyggnusýning

en: Title
is: Titill

en: Body
is: Meginmál

en: Content
is: Innihald

en: Taxonomy
is: Flokkun

en: Search
is: Leit

en: None
is: Engin

en: - None -
is: - Ekkert -

en: Link
is: Hlekkur

en: Icon
is: Táknmynd

en: Teaser
is: Úrdráttur

en: Media
is: Margmiðlunarefni

en: Position
is: Staðsetning

en: Share
is: Deila
