Web Experience - en to ka translation catalogue (14 entries)

en: Slideshow
ka: სლაიდი

en: Title
ka: სათაური

en: Body
ka: ტანი

en: Content
ka: კონტენტი

en: Search
ka: ძიება

en: None
ka: არცერთი

en: - None -
ka: - არცერთი -

en: Link
ka: ბმული

en: Site
ka: საიტი

en: Media
ka: მედია

en: Position
ka: პოციზია

en: Profile
ka: პროფილი

en: Global
ka: გლობალური

en: Nothing
ka: არაფერი
