Web Experience - en to my translation catalogue (10 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Body
my: စာကိုယ်

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Search
my: ရှာရန်

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: - None -
my: - တစ်ခုမှမဟုတ် -

en: Link
my: အချိတ်အဆက် (အခြားစာမျက်နှာတစ်ခုခုသို့ ဆက်သွယ်ထားခြင်း)

en: Teaser
my: နမူနာဖော်ပြချက်

en: Media
my: မီဒီယာ

en: Nothing
my: တစ်ခုမှမဟုတ်
