Web Experience - en to th translation catalogue (15 entries)

en: Slideshow
th: สไลด์โชว์

en: Title
th: หัวข้อ

en: Taxonomy
th: หมวดหมู่

en: Search
th: ค้นหา

en: None
th: ไม่มี

en: - None -
th: - ไม่มี -

en: Link
th: ลิงค์

en: Media
th: สื่อ

en: Position
th: ตำแหน่ง

en: Profile
th: ประวัติผู้ใช้

en: Global
th: ส่วนกลาง

en: Rate
th: ให้คะแนน

en: Pager
th: ตัวเปลี่ยนหน้า

en: Image style
th: ลักษณะของรูป

en: Nothing
th: ไม่มีอะไร
