Web Experience - en to bo translation catalogue (23 entries)

en: Slideshow
bo: བརྙན་སྟོན

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Body
bo: གཞུང་དངོས

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Taxonomy
bo: རིགས་དབྱེ

en: Search
bo: འཚོལ

en: None
bo: མེད།

en: - None -
bo: - མེད། -

en: Link
bo: སྦྲེལ་ཐག

en: Icon
bo: རི་མོ།

en: Teaser
bo: གནད་བསྡུས

en: Media
bo: འཕྲིན་ལམ

en: General Settings
bo: གཞི་རྩའི་སྒྲིག་འགོད།

en: Position
bo: གནས་ས

en: Profile
bo: ངོ་སྤྲོད

en: Caption
bo: གསལ་བཤད།

en: Form
bo: རེའུ་མིག

en: Global
bo: སྤྱི་ཡོངས

en: Pager
bo: ངོས་སྒྱུར་བྱེད

en: Image style
bo: པར་རིས་ཀྱི་བཟོ་ལྟ

en: Missing plugin
bo: ཕྱི་སྣོན་ཚང་མེད་པ

en: Linked to content
bo: ནང་དོན་ལ་སྦྲེལ་ཟིན

en: Nothing
bo: གང་ཡང་མེད
