Web Experience - en to et translation catalogue (26 entries)

en: Slideshow
et: Slaidiseanss

en: Title
et: Pealkiri

en: Body
et: Sisu

en: Content
et: Sisu

en: Taxonomy
et: Klassifikatsioon

en: Search
et: Otsing

en: None
et: Puudub

en: - None -
et: - Puudub -

en: Icon
et: Ikoon

en: Teaser
et: Juhtlõik

en: Site
et: Sait

en: Media
et: Meedia

en: Position
et: Asukoht

en: Profile
et: Profiil

en: Share
et: Jaga

en: Caption
et: Pealkiri

en: Form
et: Vorm

en: Global
et: Globaalne

en: Plugin settings
et: Plugina seaded

en: Rate
et: Määr

en: Pager
et: Lehitseja

en: Highlight
et: Esile tõstetud

en: Image style
et: Pildi stiil

en: Missing plugin
et: Puuduv plugin

en: Linked to content
et: Link sisule

en: Nothing
et: Mitte midagi
