Web Experience - en to it translation catalogue (23 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Body
it: Corpo

en: Content
it: Contenuto

en: Taxonomy
it: Tassonomia

en: Search
it: Cerca

en: None
it: Nessuno

en: - None -
it: - Nessuno -

en: Icon
it: Icona

en: Teaser
it: Anteprima

en: Site
it: Sito

en: General Settings
it: Impostazioni generali

en: Position
it: Posizione

en: Profile
it: Profilo

en: Caption
it: Didascalia

en: Global
it: Globale

en: Plugin settings
it: Impostazioni plugin

en: Rate
it: Aliquota

en: Pager
it: Paginazione

en: Poster
it: Autore

en: Image style
it: Stile immagine

en: Linked to content
it: Collegata al contenuto

en: Nothing
it: Niente

en: Slides
it: Slide
