Web Experience - en to ku translation catalogue (13 entries)

en: Slideshow
ku: پیشانگەسلاید

en: Title
ku: ناونیشان

en: Body
ku: ناوەڕۆک

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Taxonomy
ku: پۆل

en: Search
ku: گەڕان

en: None
ku: هیچ

en: - None -
ku: - هیچ -

en: Link
ku: بەستەر

en: Media
ku: ڕەنگاڵە

en: Profile
ku: زانیاری تایبه‌تی

en: Image style
ku: شێوازی وێنە

en: Nothing
ku: هیچ
