Web Experience - en to ru translation catalogue (32 entries)

en: Slideshow
ru: Слайд-шоу

en: Title
ru: Заголовок

en: Body
ru: Содержимое

en: Content
ru: Содержимое

en: Taxonomy
ru: Таксономия

en: Search
ru: Поиск

en: None
ru: Нет

en: - None -
ru: - Не указано -

en: Link
ru: Ссылка

en: Icon
ru: Иконка

en: Teaser
ru: Анонс

en: Site
ru: Сайт

en: Media
ru: Мультимедиа

en: General Settings
ru: Основные параметры

en: Position
ru: Позиция

en: Profile
ru: Профиль

en: Share
ru: Поделиться

en: Caption
ru: Подпись

en: Previous button text
ru: Текст кнопки "Назад"

en: Next button text
ru: Текст кнопки "Далее"

en: Timeout
ru: Время ожидания

en: Form
ru: Форма

en: Global
ru: Глобальный

en: Plugin settings
ru: Настройки плагина

en: Rate
ru: Ставка

en: Pager
ru: Постраничный навигатор

en: Highlight
ru: Подсвеченный

en: Image style
ru: Стиль изображения

en: Missing plugin
ru: Плагин отсутствует

en: Linked to content
ru: Ссылается на материал

en: Nothing
ru: Ничего

en: Slides
ru: Слайды
