Web Experience - en to uk translation catalogue (35 entries)

en: Slideshow
uk: Слайд-шоу

en: Title
uk: Заголовок

en: Body
uk: Вміст

en: Content
uk: Вміст

en: Taxonomy
uk: Таксономія

en: Search
uk: Пошук

en: None
uk: Немає

en: - None -
uk: - Немає -

en: Link
uk: Посилання

en: Icon
uk: Іконка

en: Teaser
uk: Анонс

en: Site
uk: Сайт

en: Media
uk: Медіа

en: General Settings
uk: Загальні налаштування

en: Position
uk: Позиція

en: Profile
uk: Профіль

en: Share
uk: Спільні файли

en: Caption
uk: Підпис

en: Timeout
uk: Час очікування

en: Form
uk: Форма

en: Global
uk: Глобальне

en: Plugin settings
uk: Налаштування плаґіну

en: Rate
uk: Оцінити

en: Pager
uk: Сторінковий навіґатор

en: Headline
uk: Заголовок

en: Twitter
uk: Твітер

en: Poster
uk: Плакат

en: Highlight
uk: Підсвітити

en: Image style
uk: Стиль зображення

en: Missing plugin
uk: Відсутній плаґін

en: Linked to content
uk: Посилається на матеріал

en: Nothing
uk: Нічого

en: Slides
uk: Слайди

en: Animation effect
uk: Ефект анімації

en: Transition duration
uk: Тривалість переходу
