Web Experience - en to cs translation catalogue (22 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Body
cs: Text

en: Content
cs: Obsah

en: Taxonomy
cs: Kategorie

en: Search
cs: Hledat

en: None
cs: Žádné

en: - None -
cs: - Nic -

en: Link
cs: Odkaz

en: Icon
cs: Ikona

en: Teaser
cs: Úvodník

en: Media
cs: Média

en: General Settings
cs: Obecné nastavení

en: Position
cs: Pozice

en: Profile
cs: Profil

en: Caption
cs: Popisek

en: Form
cs: Formulář

en: Global
cs: Globální

en: Rate
cs: Hodnocení

en: Pager
cs: Stránkovač

en: Image style
cs: Styl obrázku

en: Linked to content
cs: Propojeno s obsahem

en: Nothing
cs: Nic
