Web Experience - en to id translation catalogue (21 entries)

en: Slideshow
id: Presentasi Slide

en: Title
id: Judul

en: Body
id: Isi

en: Content
id: Konten

en: Taxonomy
id: Taksonomi

en: Search
id: Pencarian

en: None
id: Tiada

en: - None -
id: - Tiada -

en: Link
id: Tautan

en: Icon
id: Ikon

en: Teaser
id: Ringkasan

en: Site
id: Situs

en: Position
id: Posisi

en: Profile
id: Profil

en: Caption
id: Keterangan

en: Form
id: Formulir

en: Plugin settings
id: Pengaturan plugin

en: Pager
id: Pembuat halaman

en: Image style
id: Gaya gambar

en: Linked to content
id: Ditautkan ke konten

en: Nothing
id: Tidak ada
