Web Experience - en to pl translation catalogue (33 entries)

en: Slideshow
pl: Pokaz slajdów

en: Title
pl: Tytuł

en: Body
pl: Treść

en: Content
pl: Zawartość

en: Taxonomy
pl: Kategorie

en: Search
pl: Szukaj

en: None
pl: Brak

en: - None -
pl: - Brak -

en: Link
pl: Odnośnik

en: Icon
pl: Ikona

en: Teaser
pl: Skrót

en: Site
pl: Witryna

en: General Settings
pl: Ustawienia ogólne

en: Position
pl: Pozycja

en: Profile
pl: Profil

en: Share
pl: Udostępnij

en: Caption
pl: Podpis

en: Timeout
pl: Czas oczekiwania

en: Form
pl: Formularz

en: Global
pl: Globalne

en: Plugin settings
pl: Ustawienia wtyczki

en: Rate
pl: Oceń

en: Pager
pl: Stronicowanie

en: Headline
pl: Nagłówek

en: Highlight
pl: Zaznaczenie

en: Image style
pl: Styl obrazka

en: Missing plugin
pl: Brakująca wtyczka

en: Linked to content
pl: Odnośnik do zawartości

en: Nothing
pl: Niczego

en: Slides
pl: Slajdy

en: The Title of the block.
pl: Tytuł bloku

en: Wrap title in tag
pl: Otocz tytuł tagiem

en: Tag classes
pl: Klasy taga
