Web Experience Toolkit: Bean (7.x-4.0-rc1) - en to si translation catalogue (5 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Body
si: බඳ

en: Content
si: අන්තර්ගතය

en: Search
si: සොයන්න

en: Link
si: සම්බන්ධය
