Web Experience Toolkit: Bean (7.x-4.0-rc1) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Body
sr: Главни текст

en: Content
sr: Садржај

en: Search
sr: Претрага

en: - None -
sr: - Ниједан -

en: Icon
sr: Икона
