Web Experience - en to ur translation catalogue (11 entries)

en: Slideshow
ur: سلائڈ شو

en: Title
ur: عنوان

en: Body
ur: متن

en: Content
ur: متن

en: Taxonomy
ur: درجہ بندی

en: Search
ur: تلاش

en: None
ur: کوئی بھی نہیں

en: - None -
ur: - کوئی بھی نہیں -

en: Link
ur: ربط

en: Icon
ur: آئیکن

en: Profile
ur: پروفائیل
