Web Experience - en to gl translation catalogue (27 entries)

en: Slideshow
gl: Presentación

en: Title
gl: Título

en: Body
gl: Corpo

en: Content
gl: Contido

en: List
gl: Lista

en: Taxonomy
gl: Taxonomía

en: Search
gl: Buscar

en: None
gl: Ningún

en: - None -
gl: - Ningún -

en: Link
gl: Ligazón

en: none
gl: ningún

en: Icon
gl: Icona

en: Teaser
gl: Resumo

en: Site
gl: Sitio

en: Media
gl: Medios

en: General Settings
gl: Configuración xeral

en: Position
gl: Posición

en: Profile
gl: Perfil

en: Caption
gl: Lenda

en: Slow
gl: Amodo

en: Fast
gl: Rápido

en: Form
gl: Formulario

en: Rate
gl: Valoración

en: Pager
gl: Paxinador

en: Image style
gl: Estilo de imaxe

en: Linked to content
gl: Vinculado a contido

en: Nothing
gl: Nada
