Web Experience - en to kn translation catalogue (24 entries)

en: Slideshow
kn: ಜಾರುಫಲಕ ಪ್ರದರ್ಶನ

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Body
kn: ವಿವರಣೆ , ವಿಷಯ ,ಮಾಹಿತಿ

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: List
kn: ಪಟ್ಟಿ

en: Taxonomy
kn: ವರ್ಗೀಕರಣ

en: Search
kn: ಹುಡುಕು

en: None
kn: ಯಾವುದೂ ಇಲ್ಲ

en: Link
kn: ಕೊಂಡಿ

en: none
kn: ಯಾವುದು ಇಲ್ಲ

en: Icon
kn: ಚಿಹ್ನೆ

en: Media
kn: ಮಾಧ್ಯಮ

en: General Settings
kn: ಸಾಮಾನ್ಯ ಸಂಯೋಜನೆಗಳು

en: Position
kn: ಸ್ಥಾನ

en: Profile
kn: ಪ್ರೊಫೈಲ್‌

en: Share
kn: ಹಂಚಿಕೆ

en: Fast
kn: ಅಂಟಿಸು(_P)

en: Timeout
kn: ಕಾಲಾವಕಾಶ ಮುಗಿದಿದೆ

en: Form
kn: ಫಾರ್ಮ್

en: Global
kn: ಜಾಗತಿಕ

en: Rate
kn: ದರ

en: Pager
kn: ಪೇಜರ್

en: Twitter
kn: ಟ್ವಿಟ್ಟರ್

en: Highlight
kn: ಹೈಲೈಟ್
