Web Experience - en to tr translation catalogue (31 entries)

en: Slideshow
tr: Slayt gösterisi

en: Title
tr: Başlık

en: Body
tr: Gövde

en: Content
tr: İçerik

en: List
tr: Liste

en: Taxonomy
tr: Sınıflandırma

en: Search
tr: Ara

en: None
tr: Hiçbiri

en: - None -
tr: - Hiçbiri -

en: Link
tr: Bağlantı

en: none
tr: hiçbiri

en: Icon
tr: Simge

en: Teaser
tr: Özet

en: Media
tr: Medya

en: General Settings
tr: Genel ayarlar

en: Position
tr: Konum

en: Profile
tr: Profil

en: Share
tr: Paylaş

en: Caption
tr: Başlık

en: Timeout
tr: Zaman aşımı

en: Global
tr: Genel

en: Plugin settings
tr: Eklenti ayarları

en: Rate
tr: Puan

en: Pager
tr: Sayfalayıcı

en: custom
tr: özel

en: Poster
tr: Gönderen

en: Follow
tr: İzle

en: Highlight
tr: Vurgulu

en: Image style
tr: Resim stili

en: Linked to content
tr: İçeriğe bağlantılı

en: Nothing
tr: Hiçbir şey
