Web Experience - en to dz translation catalogue (9 entries)

en: Slideshow
dz: བཤུད་བརྙན།

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Body
dz: མ་གཟུགས།

en: Content
dz: ནང་དོན་

en: List
dz: ཐོ་ཡིག་

en: Taxonomy
dz: དབྱེ་བསལ་བྱ་རིམ་

en: Search
dz: འཚོལ་ཞིབ།

en: none
dz: གང་ཡང་མེནམ།

en: Profile
dz: གསལ་སྡུད་
