Web Experience - en to ne translation catalogue (14 entries)

en: Slideshow
ne: स्लाइडप्रदर्शन

en: Title
ne: शीर्षक

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: List
ne: सूचि

en: Taxonomy
ne: टक्सोनोमी

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: - None -
ne: - कुनै पनि होइन -

en: Link
ne: लिङ्क

en: none
ne: कुनै पनि होइन

en: Media
ne: मिडिया

en: Profile
ne: व्यक्तिविवरण

en: Share
ne: सेयर गर्नुहोस्
