Web Experience - en to af translation catalogue (11 entries)

en: Slideshow
af: Skyfievertoning

en: Title
af: Titel

en: Body
af: Teks

en: Content
af: Inhoud

en: List
af: Lys

en: Search
af: Soek

en: None
af: Geen

en: - None -
af: - Geen -

en: Link
af: Skakel

en: none
af: geen

en: Profile
af: Profiel
