Web Experience - en to ar translation catalogue (25 entries)

en: Slideshow
ar: عرض الشرائح

en: Title
ar: العنوان

en: Body
ar: المتن

en: Content
ar: المحتوى

en: List
ar: لائحة

en: Taxonomy
ar: التصنيف

en: Search
ar: بحث

en: None
ar: لا شيء

en: - None -
ar: - لا شيء -

en: Link
ar: رابط

en: none
ar: لا شيء

en: Icon
ar: أيقونة

en: Teaser
ar: موجز

en: Site
ar: موقع

en: Media
ar: ميديا

en: Position
ar: الوضع

en: Profile
ar: ملفات المستخدمين

en: Caption
ar: شرح

en: Form
ar: النموذج

en: Global
ar: عالمي

en: Plugin settings
ar: إعدادات البرنامج الملحق

en: Pager
ar: دليل الصفحات

en: Image style
ar: نمط الصورة

en: Linked to content
ar: مرتبط بالمحتوى

en: Nothing
ar: لا شيء
