Web Experience - en to ast translation catalogue (11 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Body
ast: Cuerpu

en: Content
ast: Conteníu

en: List
ast: Llista

en: Taxonomy
ast: Taxonomía

en: Search
ast: Guetar

en: None
ast: Nengún

en: - None -
ast: -Nengún-

en: Link
ast: Enllaz

en: none
ast: nengún

en: Profile
ast: Perfil
