Web Experience - en to fi translation catalogue (37 entries)

en: Slideshow
fi: Diaesitys

en: Title
fi: Otsikko

en: Body
fi: Sisältö

en: Content
fi: Sisältö

en: List
fi: Lista

en: Taxonomy
fi: Luokittelu

en: Search
fi: Etsi

en: None
fi: Ei mitään

en: - None -
fi: - Ei mikään -

en: Link
fi: Linkki

en: none
fi: ei yhtään

en: Icon
fi: Ikoni

en: Teaser
fi: Lyhennelmä

en: Site
fi: Sivusto

en: General Settings
fi: Yleiset asetukset

en: Position
fi: Sijoitus

en: Profile
fi: Profiili

en: Share
fi: Jaa

en: Caption
fi: Kuvateksti

en: Slow
fi: Hidas

en: Fast
fi: Nopea

en: Previous button text
fi: Edellinen-painikkeen teksti

en: Next button text
fi: Seuraava-painikkeen teksti

en: Timeout
fi: Aikakatkaisu

en: Form
fi: Kaavake

en: Global
fi: Yleinen

en: Plugin settings
fi: Lisäosan asetukset

en: Rate
fi: Arvio

en: Pager
fi: Sivutus

en: Headline
fi: Otsikko

en: Image style
fi: Kuvan tyyli

en: Missing plugin
fi: Puuttuva plugin

en: Linked to content
fi: Linkitetty sisältöön

en: Nothing
fi: Ei mitään

en: Slides
fi: Diat

en: Animation effect
fi: Animointiefekti

en: Tweet limit
fi: Twiittien määrä
