Web Experience - en to ug translation catalogue (11 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Content
ug: مەزمۇن

en: List
ug: تىزىملىك

en: None
ug: يوق

en: - None -
ug: يوق

en: Link
ug: ئۇلىنىش

en: Media
ug: مېدىيا

en: Caption
ug: تېما

en: Rate
ug: باھا

en: Poster
ug: يوللىغۇچى

en: Nothing
ug: ھىچنىمە
