Web Experience - en to bs translation catalogue (12 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Body
bs: Tijelo

en: Content
bs: Sadržaj

en: List
bs: Izlistaj

en: Taxonomy
bs: Taksonomija

en: Search
bs: Pretraga

en: None
bs: Nijedan

en: - None -
bs: - Nijedno -

en: none
bs: ništa

en: Teaser
bs: Sažetak

en: Profile
bs: Profil

en: Global
bs: Globalni
