Web Experience - en to nn translation catalogue (10 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Body
nn: Brødtekst

en: Content
nn: Innhald

en: List
nn: Liste

en: Taxonomy
nn: Taksonomi

en: Search
nn: Søk

en: None
nn: Ingen

en: - None -
nn: - Ingen -

en: Link
nn: Lenke

en: none
nn: ingen
