Web Experience - en to bg translation catalogue (13 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Body
bg: Съдържание

en: Content
bg: Съдържание

en: List
bg: Списък

en: Taxonomy
bg: Таксономия

en: Search
bg: Търси

en: None
bg: Не

en: - None -
bg: - Не -

en: Link
bg: Линк

en: none
bg: не

en: Teaser
bg: Резюме

en: Media
bg: Медия

en: Profile
bg: Профил
