Web Experience - en to bn translation catalogue (13 entries)

en: Slideshow
bn: স্লাইডশো

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Body
bn: কাঠামো

en: Content
bn: কনটেন্ট

en: List
bn: তালিকা

en: Search
bn: অনুসন্ধান

en: None
bn: একটিও নয়

en: - None -
bn: - একটিও নয় -

en: Link
bn: লিঙ্ক

en: none
bn: একটিও নয়

en: Teaser
bn: সার-সংক্ষেপ

en: Media
bn: মাধ্যম

en: Profile
bn: প্রোফাইল
