Web Experience Toolkit: Bean (7.x-4.2) - en to sq translation catalogue (9 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Body
sq: Trupi

en: Content
sq: Përmbajtja

en: List
sq: Lista

en: Search
sq: Kërko

en: - None -
sq: - Asgjë -

en: Link
sq: Lidhje

en: none
sq: asnjë

en: Profile
sq: Profili
