Web Experience Toolkit: Bean (7.x-4.3) - en to mr translation catalogue (13 entries)

en: Slideshow
mr: चलचित्रे

en: Title
mr: शीर्षक

en: Body
mr: मुख्य

en: Content
mr: साहित्य

en: List
mr: यादी

en: Taxonomy
mr: वर्गीकरण

en: Search
mr: शोध

en: None
mr: काहीच नाही

en: - None -
mr: - काहीही नाही -

en: Link
mr: दुवा

en: none
mr: काहीच नाही

en: Site
mr: संकेतस्थळ

en: Position
mr: स्थान
