Web Experience - en to ro translation catalogue (23 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Body
ro: Conținut

en: Content
ro: Conținut

en: List
ro: Listă

en: Taxonomy
ro: Taxonomie

en: Search
ro: Căutare

en: None
ro: Nimic

en: - None -
ro: - Niciuna -

en: Link
ro: Legătură

en: none
ro: nimic

en: Icon
ro: Pictogramă

en: Site
ro: Sit

en: General Settings
ro: Setări generale

en: Position
ro: Poziție

en: Profile
ro: Profil

en: Share
ro: Împărtășiți

en: Caption
ro: Legendă

en: Form
ro: Formular

en: Plugin settings
ro: Setările plugin-ului

en: Pager
ro: Paginator

en: Image style
ro: Stil imagine

en: Linked to content
ro: Legat de conținut

en: Nothing
ro: Nimic
