Web Experience - en to he translation catalogue (29 entries)

en: Slideshow
he: מצגת שקופיות

en: Title
he: כותרת

en: Body
he: תוכן

en: Content
he: תוכן

en: List
he: רשימה

en: Taxonomy
he: סיווגים

en: Search
he: חיפוש

en: None
he: ללא

en: - None -
he: - ללא -

en: Link
he: קישור

en: none
he: ללא

en: Icon
he: סמל

en: Teaser
he: תקציר

en: Site
he: אתר

en: Media
he: מדיה

en: Position
he: מיקום

en: Profile
he: פרופיל חבר

en: Share
he: שיתוף

en: Caption
he: כותרת (Caption)

en: Form
he: טופס

en: Global
he: כללי

en: Plugin settings
he: הגדרות פלאגין

en: Rate
he: דרג

en: Pager
he: דפדוף

en: Twitter
he: טוויטר

en: Follow
he: מעקב

en: Image style
he: סגנון תמונה

en: Nothing
he: ללא

en: Slides
he: שקפים
