Web Experience - en to hy translation catalogue (15 entries)

en: Slideshow
hy: Սլայդերի ցուցադրում

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: Content
hy: Պարունակություն

en: List
hy: Ցանկ

en: Taxonomy
hy: Տաքսոնոմիա

en: Search
hy: Որոնել

en: None
hy: Ոչ մի

en: - None -
hy: - Չկա -

en: Link
hy: Հղում

en: none
hy: ոչ մի

en: Site
hy: Վեբ կայք

en: Media
hy: Մեդիա

en: Linked to content
hy: Հղում դեպի բովանդակություն

en: Nothing
hy: Ոչինչ
