Web Experience - en to fa translation catalogue (24 entries)

en: Slideshow
fa: اسلایدشو

en: Title
fa: عنوان

en: Body
fa: بدنه

en: Content
fa: محتوا

en: List
fa: سجل

en: Taxonomy
fa: رده بندی

en: Search
fa: جستجو

en: None
fa: هیچ

en: - None -
fa: - هیچکدام -

en: Link
fa: واصلی

en: none
fa: هیچ

en: Icon
fa: شمایل

en: Teaser
fa: خلاصه

en: Site
fa: سایت

en: Media
fa: رسانه

en: General Settings
fa: تنظیمات عمومی

en: Position
fa: موقعیت

en: Caption
fa: عنوان

en: Form
fa: ورقه

en: Global
fa: سراسری

en: Pager
fa: صفحه‌بند

en: Image style
fa: سبک تصویر

en: Linked to content
fa: واصلی شده به محتوا

en: Nothing
fa: هیچ
