Web Experience - en to oc translation catalogue (25 entries)

en: Slideshow
oc: Diaporama

en: Title
oc: Títol

en: Body
oc: Còs

en: Content
oc: Contengut

en: List
oc: Listar

en: Taxonomy
oc: Taxinomia

en: Search
oc: Recercar

en: None
oc: Pas cap

en: - None -
oc: - Pas cap -

en: Link
oc: Ligam

en: none
oc: pas cap

en: Teaser
oc: Acròcha

en: Media
oc: Mèdia

en: Position
oc: Posicion

en: Profile
oc: Perfil

en: Share
oc: Partejar

en: Timeout
oc: Temps limit

en: Form
oc: Formulari

en: Pager
oc: Paginacion

en: Highlight
oc: Suslinhar

en: Image style
oc: Estil d'imatge

en: Missing plugin
oc: Plugin mancant

en: Linked to content
oc: Ligada al contengut

en: Nothing
oc: Res

en: Slides
oc: Diapositivas
