Web Experience Toolkit: Bean (7.x-4.7) - en to sl translation catalogue (11 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Body
sl: Vsebina

en: Content
sl: Vsebine

en: List
sl: Seznam

en: Taxonomy
sl: Taksonomija

en: Search
sl: Išči

en: None
sl: Brez

en: Link
sl: Povezava

en: none
sl: nič

en: Position
sl: Položaj

en: Profile
sl: Profil
