Web Experience - en to te translation catalogue (13 entries)

en: Slideshow
te: స్లైడ్ ప్రదర్శన

en: Title
te: శీర్షిక

en: Body
te: వివరము

en: Content
te: సారము

en: List
te: జాబితా

en: Taxonomy
te: వర్గీకరణ

en: Search
te: వెతుకు

en: None
te: ఏమీలేదు

en: - None -
te: - ఏమీలేదు -

en: Link
te: లింకు

en: none
te: ఏమీలేవు

en: Icon
te: ప్రతీకం

en: Position
te: స్థానం
