Web Experience - en to cy translation catalogue (18 entries)

en: Slideshow
cy: Sioe Sleidiau

en: Title
cy: Pennawd

en: Body
cy: Corff

en: Content
cy: Cynnwys

en: List
cy: Rhestr

en: Taxonomy
cy: Tacsonomi

en: Search
cy: Chwilio

en: None
cy: Dim

en: - None -
cy: - Dim -

en: Link
cy: Dolen

en: none
cy: dim

en: Teaser
cy: Rhagflas

en: Media
cy: Cyfryngau

en: Position
cy: Lleoliad

en: Profile
cy: Proffil

en: Global
cy: Eang

en: Rate
cy: Graddfa

en: Image style
cy: Arddull delwedd
