Web Experience - en to da translation catalogue (30 entries)

en: Title
da: Titel

en: Body
da: Brødtekst

en: Content
da: Indhold

en: List
da: Vis

en: Taxonomy
da: Taksonomi

en: Search
da: Søg

en: None
da: Ingen

en: - None -
da: - Ingen -

en: none
da: ingen

en: Icon
da: Ikon

en: Teaser
da: Smagsprøve

en: Position
da: Placering

en: Profile
da: Profil

en: Share
da: Del

en: Caption
da: Undertekst

en: Slow
da: Langsom

en: Fast
da: Hurtig

en: Previous button text
da: Forrige knap tekst

en: Next button text
da: Næste knap tekst

en: Form
da: Formular

en: Plugin settings
da: Plugin-indstillinger

en: Rate
da: Bedøm

en: Headline
da: Overskrift

en: custom
da: tilpasset

en: Follow
da: Følg

en: Highlight
da: Fremhæv

en: Image style
da: Billedformat

en: Missing plugin
da: Manglende pluginManglende typografi-udvidelse

en: Linked to content
da: Linket til indhold

en: Nothing
da: Intet
